PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008379}
7,4 536
ocen
7,4 10 1 536
Call of Duty: Modern Warfare II
powrót do forum gry Call of Duty: Modern Warfare II

Miałem przyjemność grać w powyższy tytuł i muszę przyznać, że wygląda to całkiem nieźle. Gameplay jest bardzo wygodny, strzelanie mega przyjemne a fabuła z czasem robi się interesująca. Gry serii CoD zdążyły nas przyzwyczaić do krótkich linii fabularnych i tutaj nie mamy wyjątku - zajęło mi to dwa dni przez co gra sprawia wrażenie trochę za drogiej jak na swoje możliwości. Postacie są ciekawe a dubbing polskich aktorów w szczególności głos Graves'a w 100 % oddaje jego charakterystykę. Dialogi w języku polskim są w porządku momentami z takim swojego rodzaju smaczkiem. Audio reprezentuje wysoki poziom a cut's scenki takie jak lubię czyli bardzo filmowe. Misje są dynamiczne i stosunkowo zróżnicowane przez co całość bym ocenił 7/10.

ocenił(a) grę na 9
Massrekomenduje

Zgadzam się z Twoim komentarzem.Tylko że ja daję ocenę 9,ta gra to prawdziwa petarda.Na takim samym wysokim poziomie co COD z 2019 r.Dałbym nawet 10,gdyby większość misji nie było podobnych do tych z poprzednich części tej serii,tylko że z ulepszoną grafiką.Jeszcze na koniec twórcy dają nam graczom otwartą furtkę na kolejną część tej wspaniałej gry.

ocenił(a) grę na 8
Massrekomenduje

"CoD:MW 2" z 2022 roku jest jakościowo taki sam jak "CoD:MW" z 2019, ale mimo wszystko nie dorównują "CoD-owi" z 2007 roku, bo tamta gra była rewolucją w FPS-ach. Nieważne. To "Call of Duty", o którym temat, bardziej wciąga na początku od poprzedniczki, misje to samo mięcho, akcja pędzi jak Pendolino i tylko finał jest jak dla mnie za słaby. Przy grze z 2019 roku było na odwrót: początek trochę nie wciągnął, a potem już się grało coraz przyjemniej i wciągnęło się. Gameplay w obu częściach jest właściwie identyczny, mamy miksa wszystkich najlepszych FPS-owych elementów. Ciekawe lokacje i fajne klimaty (kartele, rakiety i desanty).

Zastanawiam się tylko nad fabułą. Wiadomo, że to tylko pretekst, żeby lojalni twardziele walczyli ze złymi gośćmi, ale na koniec poprzedniego "Modern Warfare" mówiono o synu Zachajewa, a przynajmniej z tego, co dosłyszałem pomiędzy kolejnymi rozwałkami, nie pojawia się ta postać w kampanii "Modern Warfare 2", złymi są Hassan. Graves i goście z kartelu. Może jest w trzeciej części z Makarovem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones