PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656259}

Do dzwonka Cafe

4,3 563
oceny
4,3 10 1 563
Do dzwonka Cafe
powrót do forum serialu Do dzwonka Cafe

Średnia 4,7?! 

użytkownik usunięty

Ludzie! Co z wami! Wychodzi na to, że to gówno jest na takim samym poziomie jak ,,Hannah Montana", która przy takim gniocie jest prawdziwym arcydziełem. Przecież to przechodzi ludzkie pojęcie. Czy wy serio uważacie, że taki serial jak ,,Hannah..." jest na poziomie tego gówna?

alex_alex000 widzę Cię w prawie każdym temacie o do dzwonka i do dzwonka cafe. Mogłabyś/mógłbyś się trochę powstrzymać. Wszyscy przeglądający komentarze do tych dwóch seriali wiedzą że nienawidzisz do dzwonka i do dzwonka cafe. Takich użytkowników jak ty powinno się blokować!

użytkownik usunięty
wik123

Nie, ja po prostu wyrażam swoją opinię. I nie rozumiem ludzi, którzy oceniają to coś wyżej niż przeciętnie.

do dzwonka cafe to rzeczywiście największe gówn0 jakie mogło powstać, dostaję ku*wicy jak tylko widzę te sku*wiałe piosenki ;x ""Hannah" wiadomo jest na o wiele lepszym poziomie, ale utarło się, że każdy tego nienawidzi i daje 1 (tak jak "Zmierzch") ...

użytkownik usunięty
EastJudas

Wg mnie ,,Hannah..." jest naprawdę dobrym serialem. Nie mówię, że uwielbiam Miley, jej piosenki, itd. Tak naprawdę to za samą główną bohaterką nie przepadam, ale za to uwielbiam Lilly, Olivera i Rico. ;] A co do ,,Zmierzchu" to nie wiem - nie oglądałem i nie mam zamiaru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones