Krzysztof Dzierma

8,6
2 792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Dzierma

Zauważyłem że wiele ludzi uważa że Krzysztof Dzierma jest aktorem BTLu.Pisałem już to w innym temacie że Pan Dzierma jest konsultantem muzycznym w teatrze. Nie jest lalkarzem!
Sam kiedyś podkreślał to w wywiadzie !

wschabowski

Kiedy odkryłam, że pan Dzierma nie jest w zasadzie aktorem byłam w szoku, bo jego potencjał jest wprost niesamowity! W roli proboszcza był świetny. Może jednak zajmie się aktorstwem, mam taką nadzieję, że jeszcze go zobaczę.

wschabowski

W chwili, gdy zobaczyłem temat, pomyślałem, że Krzysztof Dzierma - skoro nie jest aktorem - to pewnie jest duchownym :). Świetna rola w "U Pana Boga za piecem / w ogródku".

wschabowski

Jest konsultantem muzycznym i aktorem. Widziałem go w jednym spektaklu.

wschabowski

Jest aktorem! Tak przynajmniej pisze w krótkiej biografii zapisanej na płycie DVD z tym filmem...

wschabowski

A co to za różnica czy jest aktorm czy nie? Dla mnie żadna. Ważne że zagrał ciekawą rolę i stworzył bohatera jednego z najlepszych w polskim kinie. Dla mnie jest niesamowitym aktorem bez papierka. Od kiedy w naszym kraju papierek jest ważny? Wielu polityków ma braki w edukacji, wielu nie skończyło żadnych studiów, a zdażają się też tacy co nawet nie skończyli szkoły średniej... To jest żenujące...

kola22

Żenujące jest to Twoje ''zdażają''. Czy też nie skończyłaś szkoły średniej?

Pan Krzysztof - świetna osobistość.

wschabowski

Przecież w Polsce nazywa się aktorem każdego kto zagra chociaż jedną rólkę....

wiktorius

Moze i tak, ale w tym przypadku nie mamy doczynienia z jakas tam rolka, tylko bardzo dobra powazna rola, wielu serialowych aktorow by sobie nie poradzilo, a On zagral to wielce profesjonalnie. I co odbija sie na calej produkcji, bez Niego nie bylby to juz ten sam film i pewnie kazdy sie ze mna zgodzi.

wschabowski

jest świetny

typisb

Świetna postać ,więcej takich aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones