filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Jerzy Twardowski
Jerzy Twardowski
7,7
81
ocen pracy reżysera
Strona główna osoby
podstawowe informacje
Historia kariery i ranking
filmografia
Opinie i Nagrody
Forum
Opinie i Nagrody
Newsy
filmografia
widok pełny
widok uproszczony
reżyser
producent
Wszystkie
Seriale
Filmy
Rok produkcji
ocena
Moja aktywność
:
wszystko
Moja aktywność
:
wszystko
Widziałem
Nie widziałem
chcę zobaczyć
Siedemnaście mgnień wiosny
Semnadtsat mgnoveniy vesny
1973
Cudowny kożuszek
Kincskeresö kisködmön
1973
Jegor Bułyczow i inni
Yegor Bulychyov i drugiye
1972
Nauczyciel śpiewu
Uchitel peniya
1972
Ja wam pokażę!
Euch werd ich's zeigen
1972
Wódz indian Tecumseh
Tecumseh
1972
Eolomea
1972
Ponieważ się kochają
Pentru ca se iubesc
1972
Przygody Robinsona Kruzoe
Zhizn i udivitelnye priklyucheniya Robinzona Kruzo
1972
10 dni bezpłatnego urlopu
10 dni neplateni
1972
Morderca jest w domu
A Gyilkos a házban van
1971
Powrót na miejsce wypadku
Putovanje na mjesto nesrece
1971
Kochany drapieżnik
Tropoy beskorystoy lyubvi
1971
Grubasek
Metráček
1971
Waterloo
1970
Król Lear
Korol Lir
1970
Był sobie łajdak
There Was a Crooked Man...
1970
Trup w każdej szafie
Čtyři vraždy stačí, drahoušku!
1970
Cudowna lampa Aladyna
Aladin et la lampe merveilleuse
1970
Życie, miłość, śmierć
La vie, l'amour, la mort
1969
Wahadło
Pendulum
1969
Białe Wilki
Weiße Wölfe
1969
Niezawodni przyjaciele
Silent Friends
1969
Kapryśne lato
Rozmarné léto
1968
Kolumna Trajana
Columna
1968
Nowe przygody nieuchwytnych
Novye priklyucheniya neulovimykh
1968
Na szlaku wojennych przygód
Na Žižkově válečném voze
1968
Kto mu otworzy drzwi?
Cine va deschide usa?
1967
Testament agi
A koppányi aga testamentuma
1967
Hugo i Józefina
Hugo och Josefin
1967
Listek figowy
Fügefalevél
1966
Złodziej samochodów
Beregis avtomobilya
1966
On nie chciał zabijać
Matsi Khvitia
1966
Synowie wielkiej niedźwiedzicy
Die Söhne der großen Bärin
1966
Winnetou III: Ostatnia walka
Winnetou - 3. Teil
1965
Winnetou i Old Surehand
Old Surehand
1965
Ostatni Mohikanin
Der Letzte Mohikaner
1965
Żona Lota
Lots Weib
1965
Noc iguany
The Night of the Iguana
1964
Winnetou II: Ostatni renegaci
Winnetou - 2. Teil
1964
Winnetou w Dolinie Sępów
Unter Geiern
1964
Dziadek Mróz
Morozko
1964
Dr Crippen przed sądem
Dr. Crippen
1964
Przygody Tolka Borówki
Priklyucheniya Toli Klyukvina
1964
Oskarżony
Obžalovaný
1964
Winnetou: Złoto Apaczów
Winnetou, Teil 1
1963
Testament gangstera
Les tontons flingueurs
1963
Ludwiku, do rondla
Muskarci
1963
Towarzysze
I compagni
1963
Wspomnienia z wakacji
Tserodena raindebi
1963
Powodzenia, chłopcze
Srečno, Kekec!
1963
Rzut karny
Shtrafnoy udar
1963
Oferta Matrymonialna
La Visita
1963
Dwoje na huśtawce
Two for the Seesaw
1962
Winnetou: Skarb w Srebrnym Jeziorze
Der Schatz im Silbersee
1962
Opowieści z pociągu
Legenda a vonaton
1962
Grzeszny anioł
Greshnyy angel
1962
Ludzie i bestie
Lyudi i zveri
1962
Dzieci kapitana Granta
In Search of the Castaways
1962
Ed, koń, który mówi
Mister Ed
1961 - 1966
Dziewczęta
Devchata
1961
Zdarzyło się w Rzymie
La Giornata balorda
1961
Rozbójnik
Il Brigante
1961
Ulica Andrzejka Krutikowa
Starozhil
1961
Nasz kochany potwór!
The Monster of Highgate Ponds
1961
Uskrzydleni
Leute mit Flügeln
1960
Macario
1960
Czekajcie na listy
Zhdite pisem
1960
Tajemnicza puderniczka
Zpívající pudřenka
1960
Trzy światy Guliwera
The 3 Worlds of Gulliver
1960
W ciszy stepowej
V stepnoy tishi
1959
Banda Asa Kier
Zelyonyy furgon
1959
Jakobowsky i pułkownik
Me and the Colonel
1958
Melduję posłusznie
Poslušně hlásím
1957
O życie dziecka
Time Lock
1957
Dobry wojak Szwejk
Dobrý voják Švejk
1956
Małżeństwo dr. Danwitza
Die Ehe des Dr. med. Danwitz
1956
Pierwsze porywy
Pervye radosti
1956
Dziadek Hassan
Starik Khottabych
1956
Pamiętnik majora Thompsona
Les Carnets du Major Thompson
1955
Tajemnice domu towarowego
Za vitrinoy univermaga
1955
Dwaj kapitanowie
Dva kapitana
1955
Jegor Bułyczow i inni
Yegor Bulychyov i drugiye
1953
Teresa Raquin
Thérèse Raquin
1953
Ostatnia sprawa Trenta
Trent's Last Case
1952
Dumna królewna
Pyšná princezna
1952
Kłopotliwy wnuczek
Father's Little Dividend
1951
Niepotrzebny
Le garçon sauvage
1951
Taras Szewczenko
Taras Shevchenko
1951
Francis, muł który mówi
Francis
1950
Ojciec narzeczonej
Father of the Bride
1950
Dumbo
1941
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Snow White and the Seven Dwarfs
1937
Niestety, nie znaleźliśmy wyników.
Zmień kryteria filtrowania
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.