Jerzy Rogalski

7,4
10 702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Rogalski

Pan Rogalski pochodzi z Moszczenicy k. Piotrkowa Trybunalskiego, obecnie mieszka zaś i pracuje w teatrze w Lublinie. Nie znam Go osobiście, ale "naocznie" i z tego co o nim wiadomo to sympatyczny człowiek, bynajmniej nie modniś, ale nie to chyba jest najważniejsze, niewątpliwie aktor charakterystyczny głównie ról drugoplanowych, podobnie zresztą jak M. Dziędziel z którym, notabene, zagrał na pierwszym planie w "Weselu" Smarzowskiego, dobra też rola w Koglu Moglu.

febo

do kogla mogla i wesela dorzucam rolę Tośka w plebanii i Jaszczuka w 07 zgłoś się.

kinomanka_13

Jerzy Rogalski rzeczywiście jest przesympatycznym człowiekiem. Był moim sąsiadem przez 15 lat w Lublinie na czechowie. Jeździł starym rowerkiem do pracy do teatru. Znałem się dobrze z jego dziećmi, bo byliśmy w podobnym wieku. Jest rewelacyjnym aktorem, którego właśnie można oglądać w teatrze Osterwy. Polecam. Świetnie pasuje do filmów Smarzowskiego, fajnie jakby obsadził go w jednej z głównych ról. Poradziłby sobie znakomicie.

febo

Jutro mam okazję podziwiać (albo nie podziwiać, zobaczymy) jego grę w Makbecie, w teatrze Osterwy w Lublinie. ;) Zobaczymy jak Kolasa się zaprezentuje.

doris1997

Noo tak.. A jak Go widzę w koglu moglu, to aż wymiotować mi się chcę.

Lyte2103

I takiego chyba miał zagrać- przygłupiastego, odrzucającego kandydata na małżonka ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones