PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124098}
7,6 218 694
oceny
7,6 10 1 218694
7,9 41
ocen krytyków
Wesele
powrót do forum filmu Wesele

Za trzeźwy Dziędziel

ocenił(a) film na 9

Ocenę obniżam o 1, bo Marian Dziędizel był za trzeżwy. Pił w niemal każdej scenie, powinien leżeć już od połowy filmu

ocenił(a) film na 9
laxman

Ale znam takich, co mają tak mocną głowę, że też cały czas stoją na 2 nogach

ocenił(a) film na 10
go_chapter

Oczywiście że tak. To co pokazali w filmie wcale nie musi mijać się z prawdą.

ocenił(a) film na 9
laxman

nie no bez jaj, przecież on pił całą noc a wypił około litra wódki, napocił się przy tym pełno, trochę tańcował, cały czas w ruchu - gdzieś chodził, gdzieś jeździł, rzygał parę razy... to jak najbardziej normalne, widać, że nigdy na wiejskich weselach nie bywałeś, ponadto to nie patyk komputerowy, tylko chłop, który swoją wagę ma

ocenił(a) film na 6
neon77

Ja na swoim własnym weselu jako Pan młody wypiłem przez całą noc nieco ponad 0.7 na głowę i trzeźwo myślałem więc to nie jest takie niemożliwe,bardziej w filmie dziwiło mnie to że Wiesiek stawał się coraz bardziej pijany z każdym kolejnym kieliszkiem a później był taki moment że im więcej w siebie wlewał to był trzezwiejszy,to było dziwne

ocenił(a) film na 8
neon77

To i tak powinien mieć z 4-5 promili alkoholu we krwi, po czymś takim się umiera lub zapada w śpiączkę. Zdarzają się przypadki ludzi którzy mają po kilkanaście promili albo i więcej więc nie jest to wykluczone ale mało prawdopodobne.

ocenił(a) film na 10
laxman

Kiedyś też tak uważałem, aż przyszedł w moim życiu moment kiedy spotkałem pewnego pana który sam wypił 2 x 0.7l wódki i to nie na weselu, tylko w normalny biały dzień przy pracach przydomowych od 10 do 16, nawet nie bełkotał... wtedy zdałem sobie sprawę jaką Ja mam słabą głowe...;/

ocenił(a) film na 10
laxman

No nie powiedziałbym, ja nie chce się chwalić bo nie powód do dumy, ale też potrafię tyle wypić i nie padam trupem xD

ocenił(a) film na 8
sztohas

Zapomniał, ile godzin obejmuje akcja filmu (to niemal doba), do tego dochodzi adrenalina, praktyka i zapewne dobre przyswajanie alkoholu.

ocenił(a) film na 8
laxman

Chyba nie wiesz, ile można wypić na podwyższonej adrenalinie, zresztą film jest skrótem czasowym, akcja obejmuje wiele godzin, niewiele mniej, niż cała doba.

ocenił(a) film na 9
laxman

Można by sobie zrobić challenge podczas seansu i pić razem z Dziędzielem. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones