PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654}

Fuks

6,6 70 831
ocen
6,6 10 1 70831
5,8 19
ocen krytyków
Fuks
powrót do forum filmu Fuks

Wydaje mi się że twórcy filmu pomylili się przy obliczaniu ilości kombinacji szyfru do sejfu.
Pada tam liczba 90, co jest błędem bo:

zgodnie z tym co mówi aktor jest tylko 9 możliwości pierwszej cyfry, reszta jest stała. Plus
gałka w dwie strony kręcąca się to daje:
9(pierwsza cyfra)*2(w lewo lub prawo cyfra druga)*2(cyfra trzecia)*2(cyfra czwarta)=72
możliwości.

Mylę się?

użytkownik usunięty
assmo

fajnie

assmo

jabłka

assmo

szkoda, że Ciebie tam nie było, to byś im powiedział.

ginger_girl

Dzięki za odpowiedź. Zdążyłem zapomnieć, że mam konto na filmwebie :)

assmo

haha, nie ma sprawy. :)

assmo

Jak na moje to są 144 kombinacje. Bohater na początku mówi, że jest 9 kombinacji pierwszej cyfry, lecz potem orientuję się, że gałka kręci się w dwie strony więc to już nam daje 18 kombinacji pierwszej cytry. Dalej pozostałe cyfry są niejako znane, nie wiadomo tylko jak są ułożone, czy w prawo czy w lewo. Tak więc potrzebujemy liczbę kombinacji 3 elementów z 2-elementowego zbioru tj. {lewa lewa lewa}, {lewa lewa prawa}, {lewa prawa lewa}, {lewa prawa prawa}, {prawa prawa prawa}, {prawa prawa lewa}, {prawa lewa prawa}, {prawa lewa lewa} co daje nam 8 kombinacji. A więc dodając pierwszą cyfrę to jest 18 razy 8 czyli 144.

ocenił(a) film na 8
assmo

Rozczaruję was, nikt nie liczył ile jest kombinacji. Dziewięć cyfr daje dziewięć możliwości, a przy założeniu o obrotach gałki musi być ich więcej. Powiedzmy, że jakieś dziesięć razy więcej, a stąd liczba dziewięćdziesiąt w słowach Aleksa.

assmo

A 0? Jest 10 kombinacji pierwszej cyfry!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones